Bluzë me printe florale Mango

2793L

SKU: 87037159

Bluzë me mëngë të gjata e të fryra dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata e të fryra, me prerje të drejtë dhe jakë rrethore me lidhëse, mbyllje me kopsa dhe dizajn me printe florale me kontrast ngjyrash. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA