Bluzë me printe florale Mango

2093L

SKU: 87067123

Bluzë me mëngë treçerekëshe, me kopsa dhe kordon lidhës në bazë

l
m
s
XS
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe prerje të shkurtër, mbyllje e plotë me kopsa në pjesën përpara. Dizajn me printe florale dhe me një kordon lidhës në bazë. 80% Viskoze,20% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi