Bluzë me printe florale Mango

2990L

SKU: 17000184

Bluzë me mëngë të shkurtra e të fryra dhe prerje të shkurtër

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra e të fryra dhe me shirit elastik përreth jakës; dizajn me printe lulesh të vogla dhe me prerje të shkurtër. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë