Bluzë me printe florale Obaibi

2390L

SKU: 61288

Bluzë me mëngë të gjata dhe kopsa dekoruese

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me printe florale dhe me kopsa dekoruese në jakë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë