Bluzë me printe florale Prenatal

2495L

SKU: 675564

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe me kopsa përpara

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe me kopsa përpara, me jakë rrethore dhe fruda në mëngë; dizajn me printe florale shumëngjyrëshe në tonalitete pastel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit