Bluzë me printe florale Prenatal

1287L

SKU: 675562

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe me kopsa përpara

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe me kopsa përpara, me jakë rrethore dhe fruda në mëngë; dizajn me printe florale shumëngjyrëshe në tonalitete pastel. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit