Bluzë me printe florale, Springfield

2290L

SKU: 6765885

Bluzë bazike, me jakë rrumbullake dhe me printe florale.

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë bazike, me jakë rrumbullake dhe me printe florale.96% Poliestër, 4% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë