Bluzë me printe florale Springfield

SKU: 6799604

Bluzë me mëngë të gjata dhe jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, jakë V dhe prerje të lirshme, dizajn me printe florale dhe me fruda në jakë. 98% Viskoze, 2% Fiber metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë