Bluzë me printe Obaibi

1493L

SKU: 75938

Bluzë me printe me kafshë, me mëngë të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu print
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me printe me kafshë, me mëngë të gjata, me disa tonalitete dhe me jakë të rrumbullakët.15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë