Bluzë me printe lulesh, Obaibi

1395L

SKU: 84227155

Bluzë me printe lulesh, me mëngë të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me printe lulesh, me mëngë të gjata dhe me jakë rrethore. 24% Poliestër 76% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë