Bluzë me printe Mango

2990L

SKU: 17044045

Bluzë me printe florale, me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe florale, me mëngë të gjata dhe të fryra, me jakë të rrumbullakët .80% Viskozë 20% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë