Bluzë me printe Mango

954L

SKU: 17054057

Bluzë me printe me vija, me dy tonalitete

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me printe me vija, me dy tonalitete, me mëngë trecerekëshe dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë