Bluzë pambuku Mango

1554L

SKU: 17025954

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me fruda tek pjesa e jakës dhe mëngëve

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Bezhë print
E kuqe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me fruda tek pjesa e jakës dhe mëngëve, me jakë të rrumbullakët.97% Pambuk 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë