Bluzë me printe Mango

1190L

SKU: 27094009

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me pika

l
m
s
xl
XS
E verdhe print
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me pika dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë