Bluzë me printe Mango

1590L

SKU: 27044016

Bluzë me mëngë të gjata me printe me pika

l
m
s
xl
XS
Bezhë print
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata me printe me pika dhe me jakë rrethore. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë