Bluzë me printe, Mango

1495L

SKU: 27017125

Bluzë me mëngë treçerekëshe të fryra me printe shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
Bezhë print
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë treçerekëshe të fryra me printe shumëngjyrëshe, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë