Bluzë me printe, Mango

1990L

SKU: 27059202

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe florale

l
m
s
xl
XS
Blu print
Portokalli Print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe florale, me jakë V dhe lidhëse tek pjesa e belit. 83% Viskozë 17% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë