Bluzë me printe, Mango

3990L

SKU: 47035858

Bluzë me printe florale

l
m
s
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me printe florale me jakë V dhe lidhëse tek jaka. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë