Bluzë me printe Obaibi

1493L

SKU: 75899917

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me printe me vija, me disa tonalitete të kombinuara

23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me printe me vija, me disa tonalitete të kombinuara, me jakë të rrumbullakët dhe me një xhep në pjesën e kraharorit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë