Bluzë me printe Obaibi

745L

SKU: 75935171

Bluzë me mëngë të gjata me printe vijash të holla

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata me printe vijash të holla, me dizajn të stampuar në mes dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë