Bluzë me printe Obaibi

1195L

SKU: 50779422

Bluzë me detaje frudash tek mëngët dhe dizajn me printe florale

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me detaje frudash tek mëngët dhe dizajn me printe florale, prerje e lirshme me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit