Bluzë me printe, Obaibi

1145L

SKU: 700531171

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe me vija dhe detaje florale

18 Muaj
23 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe me vija dhe detaje florale, me jakë rrethore. 40% Poliestër 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë