Bluzë me printe Obaibi

1390L1490L

SKU: 75932

Bluzë me printe dinosauri, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

10 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu e errët
E kuqe
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe dinosauri të stampuara në mes, me mëngë të gjata, me jakë të rrumbullakët dhe prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë