Bluzë me printe, Okaidi

2790L

SKU: 700276420

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe me kuadrata

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe jakë rrethore. 40% Poliestër 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë