Bluzë me printe Prenatal

750L

SKU: 686182

Bluzë pambuku me mëngë të gjata me printe me vija

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata me printe me vija, me disa tonalitete dhe me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit