Bluzë me printe Prenatal

SKU: 674335

Bluzë me mëngë të gjata, me printe florale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, me printe florale dhe jakë të rrumbullakët

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë