Bluzë me printe Springfield

3490L

SKU: 6792329

Bluzë me printe florale, me mëngë trecerekëshe

34
36
38
40
42
44
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe florale, me mëngë trecerekëshe dhe shirit elastik, me jakë V dhe me fruda tek supet,100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë