Bluzë me printe Springfield

4490L

SKU: 6792331

Bluzë me mëngë të gjata me printe florale në pjesën e jakës dhe të krahëve, me jakë V

34
36
38
40
42
44
Bezhë e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata me printe florale në pjesën e jakës dhe të krahëve, me jakë V, dhe me detaje me qëndisje të hapur në pjesën e belit. 93% Pambuk 7% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë