Bluzë me printe zemrash Obaibi

1990L

SKU: 76036

Bluzë me printe me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe zemrash me mëngë të gjata dhe shirit elastik tek fundet e tyre, me jakë të rrumbullakët .5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë