Bluzë Obaibi

995L

SKU: 76036

Bluzë me mëngë të gjata dhe me jakë bebi

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu e errët
E bardhe
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku për vajza me mëngë të gjata dhe me jakë bebi. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë