Bluzë me printe Mango

2093L

SKU: 87062883

Bluzë me detaje fruda

l
m
s
xl
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e lirshme, prerje e drejtë dhe dizajn me printe. Jakë-V me detaje fruda dhe mëmgë të gjata me kthim elastik në skaj. 60% POLIESTER, 40% POLIESTER I RICIKUAR

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA