Bluzë me punime të hapura Cortefiel

6490L

SKU: 8519609

Bluzë me punime të hapura zbukuruese , me mëngë të shkurtra dhe jake trë rrumbullakët.

l
m
s
xl
xxl
E kuqe
jeshile
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Bluzë me punime të hapura zbukuruese , me mëngë të shkurtra dhe jake trë rrumbullakët, prerje e drejtë. 54% Akrilik 46% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, xxl

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA