Bluzë me detaje qendisjesh Mango

1995L

SKU: 87077123

Bluzë me prerje të shkurtër e të gjerë dhe mëngë të fryra

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me prerje të shkurtër e të gjerë dhe me mëngë treçerekëshe dhe fryra, dizajn me detaje qendisjesh të hapura në pjesën e poshtme. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA