Bluzë me qendisje florale Mango

4193L

SKU: 87047124

Bluzë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe me lidhëse në jakë

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata me kopsa dhe mbyllje me kopsa në pjesën përpara, me jakë rrethore me lidhëse, qepje të mëngëve të rëna në supe dhe dizajn me qendisje florale. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi