Bluzë me tegela Okaidi

1490L1890L

SKU: 76307

Bluzë me mëngë të gjata dhe me tegela, me jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhë
Rozë
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata dhe me tegela, me printe frutash dhe me jakë të rrumbullakët.95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë