Bluzë me tekst “Bike is Back” Okaidi

SKU: 75879

Bluzë me mëngë të gjata, me tekst “Bike is Back” të qëndisur në mesl me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, me tekst “Bike is Back” të qëndisur në mesl me dy tonalitete dhe jakë të rrumbullakët .27% Poliestër 73% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë