Bluzë me tekst “Enjoy” Okaidi

1990L2190L

SKU: 75913122

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me tekt ” Enjoy” dhe me dizajn të stampuar në mes

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Bojqell
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me tekt ” Enjoy” dhe me dizajn të stampuar në mes, me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë