Bluzë me printe Obaibi

1118L

SKU: 75545

Bluzë me printe të stampuara, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me printe të stampuara në mes, me mëngë të gjata, me jakë të rrumbullakët dhe kopsa tek jaka .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë