Bluzë me tekstin “I am Proud Today” Okaidi

1990L2190L

SKU: 76791

Bluzë me tekst të qëndisur në mes, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E bardhe
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me tekstin “I am Proud Today” të qëndisur në mes, me mëngë të gjata dhe me jakë të rrumbullakët .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë