Bluzë me thurje Hoss intropia

SKU: 8002287

Bluzë me mëngë të gjata, me thurje, prerje e drejtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me thurje, prerje e drejtë, me jakë gjysëm golf. 55% Poliestër 25% Akrilik 20% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë