Bluzë me thurje Mango

2190L

SKU: 17065949

Bluzë me thurje me mëngë të gjata, me jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me thurje me mëngë të gjata, me jakë të rrumbullakët, me fruda të vogla tek mëngët dhe fundi i bluzës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë