Bluze me thurje perpara – Obaibi

690L

SKU: 90932568

Bluze me thurje perpara

12Muaj
18Muaj
1Muaj
23Muaj
3Muaj
3Vjec
6Muaj
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluze me menge te shkurtra me thurje perpara ,jake te rrumbullaket dhe menge te perthyera,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë