Bluzë pambuku Obaibi

1690L

SKU: 96120171

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me printe me vija me dy tonalitete

12 Muaj
18 Muaj
1Muaj
23Muaj
3Muaj
3Vjec
6Muaj
9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me printe me vija me dy tonalitete, mejakë të rrumbullakët dhe me një detaj zemre tek pjesa e kraharorit . 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit