Bluze – Okaidi

SKU: 90767694

Bluze

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluze me menge te shkurtra lisho me prerje te drejte me nje xhep ne anen e majte per djem ,e perbere nga100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit