Bluzë oversize, Mango

1190L

SKU: 27087118

Bluzë oversize me mëngë treçerekëshe

l
m
s
xl
XS
Blu
E bardhe print
Jeshile e lehte
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë oversize me mëngë treçerekëshe, me jakë rrethore dhe prerje e shkurtër. 40% Viskozë 30% Poliamid 30% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë