Bluzë pa mëngë, Mango

3990L

SKU: 37010398

Bluzë pa mëngë me printe shumëngjyrëshë

l
m
s
XS
E zezë print
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pa mëngë me printe shumëngjyrëshë, me jakë gjysëm golf dhe me lidhëse në pjesën e pasme. 100% Viskzoë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë