Bluzë pa mëngë, Mango

1990L

SKU: 27059403

Bluzë pambuku pa mëngë, me detaje dantelle

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku pa mëngë, me detaje dantelle, me jakë V dhe mbyllje me kopsa në pjesën e pasme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë