Bluzë pa mëngë me efekt xhinsi Prenatal

1300L

SKU: 650519

Bluzë me efekt xhinsi me dy tonalitete dhe kopsa në jakë

l
m
s
xl
XS
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë për femra shtatzëna, dizajn me efekt xhinsi me dy tonalitete, me jakë rrethore me tri kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit