Bluzë pa mëngë, Springfield

1400L

SKU: 8863935

Bluzë pa mëngë me detaje dantelle tek pjesa e supeve

l
m
s
xl
XS
E zeze
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pa mëngë me detaje dantelle tek pjesa e supeve dhe me jakë V. 50% Viskozë 50% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë