Bluzë pambuku Cortefiel

1200L

SKU: 6213918

Bluzë pambuku me mëngë treçerekëshe

l
m
s
xl
xxl
Blu
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë treçerekëshe, me thurje dhe me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë