Bluzë pambuku Cortefiel

2000L

SKU: 5703394

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
xxl
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë V, me detaje frudash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë